Amerika Konsolosluğu Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay

Amerika Konsolosluğu Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay

Amerika Vizesi Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay-Mersin

Visa Center Global Vize Hizmetleri, Amerika Vize Başvuru Merkezi, Gaziantep Ofisinden sevgiler.

Hepinizin malûmu, Amerika için ‘’Dünyanın öbür ucu’’ benzetmesi vardır. Birçoğumuz da bu yerleşmiş kalıp ile eşdeğer düşünceler içerisindeyiz. Amerika, dünyanın bir başka köşesinde yer alır ve Türkiye için oldukça uzaktır. Ancak, rüyalar ülkesi Amerika Birleşik Devletleri, birçok insan için yeniden var oluş, kazanç ve eğitim kapısıdır. Sadece biz Türkler için değil, dünyanın her noktasında bu bilinen bir gerçektir. Amerika’ya gitmek için ise Amerika vizesi alma zorunluğunuz bulunur. Amerika vizesi almak için, bizler ile irtibata geçebilir ve Türkiye’nin her noktasında var olan ofislerimize uğrayabilirsiniz.

Amerika Vize Başvuru Merkezi – Adana

Amerika Vize Başvuru Merkezi, Adana Ofisi, haftanın 7 günü çalışan ve binlerce insanı Amerika vizesi sahibi yapmış bir ofisimizdir. Adana’da Amerika vizesi almak üzere ofisimiz ile e-posta, telefon gibi iletişim kanallarından irtibata geçebilir ya da şahsen şubemize giderek şahsi başvurunuzu başlatabilirsiniz. Yalnızca kendiniz için değil, çocuklarınız, yakınlarınız ya da herhangi bir birey için de başvurabilmekle birlikte, bu işlem için öncelikli olarak seyahat planınızı aktarmalı, vizeye ne amaçla ihtiyaç duyduğunuzu belirtmelisiniz. Yapılacak analizin ardından, sizler için en uygun vize türü belirlenecek ve tarafınıza Amerika vizesi için gerekli olan belgeler listesi verilecektir. Bu belgelerin tamamlanmasını takiben, Adana’dan da ABD vize başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Amerika Vize Başvuru Merkezi – Hatay

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Hatay, Akdeniz’e açılan kapımız ve Ulu Önder Atatürk’ün oldukça ehemmiyet verdiği şehirlerimizden birisi. Bugün dahi yaşanan olaylarda, Hatay’ın vatan topraklarına katılmasının ne denli önemli olduğunu görebiliyor ve minnet duyuyoruz. Amerika Vize Başvuru Merkezi, Hatay şubemiz, 7/24 çalışan ve dileyen herkese Amerika vize başvurusu gerçekleştiren ofislerimizden biri. Eğer Hatay’da yaşıyor ya da bir sebepten Hatay’da bulunuyorsanız, şehirden ayrılmanız gerekmeden, Amerika’ya vize almak için vize başvurunuzu gerçekleştirebiliriz.

Her yıl, milyonlarca insanın vize aldığı ve seyahat ettiği Amerika, Türk Bordo Pasaportu sahibi vatandaşlarımıza vizeyi şart koşuyor. Bu vizeyi elde edebilmek adına ihtiyaç duyacağınız belgeler arasında;

  • Pasaport
  • Nüfus cüzdanı
  • Biyometrik fotoğraf
  • Vize başvuru dilekçesi
  • Seyahat sağlık sigortası
  • Banka hesap dökümü

Ve daha birçok evrak yer alıyor. Daha detaylı bilgi için Hatay Ofisimiz ile irtibata geçebilir ve gerekli olan evraklardan, vize prosedürlerine kadar her konuda bilgi alabilirsiniz.

Amerika Vize Başvuru Merkezi – Kahramanmaraş

1,145.000 nüfuslu Kahramanmaraş, Akdeniz Bölgesi’nde yer alan illerimizden birisi. Bu bölgede yaşıyor ve Amerika’ya seyahat etmek istiyorsanız, Kahramanmaraş Büyükşehir olmakla birlikte, şehirde aradığınız ve arzu ettiğiniz her şeyi bulmanız için yeterli büyüklükte. Vize Başvuru Merkezi, Kahramanmaraş ofisimiz ile hizmet verdiğimiz bu güzide şehirde, siz değerli misafirlerimizi ofisimizde ağırlamaktan, bilgilendirmekten ve arzu ettiğiniz Amerika vizesi alma konusunda bilgilendirmekten memnuniyet duyarız.

Amerika Vize Başvuru Merkezi – Mersin

Amerika vize başvurusu yapmak istiyor ve bunun yalnızca İstanbul, Ankara, İzmir’de yapılabildiğini düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Zira Amerika vizesine başvurmak için Gaziantep başta olmak üzere Adana, Mersin, Kahramanmaraş, Şanlıurfa ve Hatay illerimizden de başvuru yapabilirsiniz. Bu şehirlerde bulunan vize başvuru ofislerimiz, her daim emrinizde.

Amerika Vize Başvuru Merkezi, Mersin ofisimiz, aradığınız hizmeti sunmak üzere dizayn edilmiş ve bulunduğunuz il olan Mersin’de yer alan ofisimizdir. Amerika vizesi için herhangi bir şekilde şehir dışına çıkmak yerine, siz değerli misafirlerimize hizmet vermek üzere ofisimize uğrayabilir veya telefon ile e-posta adreslerimizden Mersin ofisimizle irtibata geçebilirsiniz.

Amerika Vize Başvuru Merkezi – Şanlıurfa

Şanlıurfa’da yaşıyor, askerlik, memuriyet, eğitim ya da ticari amaçlarla bu bölgede bulunuyorsanız, şehir dışına çıkmadan da vize başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Vize Başvuru Merkezi, Şanlıurfa Ofisimiz, sizler için Amerika vize başvurusu gerçekleştirmekle kalmıyor, baştan sona Amerika vizesi için danışmanlık, hizmet, belge kontrolü ve bilumum konuda yardımcınız oluyor.

Başvuru merkezimizin değerli çalışanları, uzun yıllardır hizmet ettiğimiz sektör adına siz saygıdeğer müşterilerimize hizmet sunuyorlar. Vize konusunda oldukça donanımlı olan ekibimiz sayesinde, başvurunuzun hiçbir aşamasında sorun yaşamadan, sorun yaşadığınız anda dahi hemen çözüme ulaşan konforda hizmet alacaksınız. Sizler adına prosedürleri yerine getiren ve hem başvurunuzu hem konsolosluk randevunuzu organize eden çalışma arkadaşlarımız, vizenize ulaşacağınız yolda her daim yanınızda olacaklar.

Give a Comment

Ara