Amerika Vizesi-Covid 19

Amerika Vizesi-Covid 19

Amerika Vizesi-Covid 19

Amerika Birleşik Devletleri’ne çeşitli amaçlarla seyahat etmek istediğinizde ihtiyacınız olan vize başvurularını gerçekleştirirken nelere dikkat etmeniz gerektiğini sizlerle paylaşacağız. Covid-19 virüs salgını nedeniyle tüm dünyanın etkilendiği alanlardan birisi de seyahatlere ilişkindir. Buna göre vize başvurularını gerçekleştirirken hangi prosedürleri tamamlaması gerektiğini merak edenler için gerekli detayları aktarmaktayız.

Konsolosluk/Büyükelçilik tarafından yapılan duyurulara göre ikinci bir açıklamaya kadar vize işlemlerinin yavaşlatıldığına dair detaylara yer verilmiştir. Buna göre çalışılan personellerin sayısında yaşanan azalmaların da etkisiyle randevu saatlerinin daha az olacak şekilde düzenlendiği görülmüştür. Çeşitli illerden gelen randevu talepleri için en yakın tarihlerin Ekim aylarını bulduğu görülmektedir. Her geçen gün daha ileri tarihlere ulaşmakta olan randevular için geç kalmamak adına ofislerimizle iletişime geçebilirsiniz. Mail adreslerimiz üzerinden ulaştıracağınız taleplerinize kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.

Güncel Bilgileri Takip Edin

Geçici süreyle durdurulan vize hizmetlerinden dolayı iptal edilen randevular hakkında bilgi sahibi olabilmek adına sayfalarımızın güncel içeriklerine göz atabilirsiniz. Vizelerinize ulaşmadan seyahatlerinizi gerçekleştirmemenizi tavsiye etmekteyiz. Bu durumda talimatları takip edebilir ve hangi adımları atmanız gerektiğini güncel bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Amerika vizelerinizle ilgili başvuruların normal sürece girmesine dek geçecek zaman diliminde sizleri hangi prosedürlerin beklediğini ekiplerimiz sayesinde öğrenebilirsiniz. Seyahat kısıtlamalarının yaşandığı ülkelerden birisi olan Amerika’nın vize prosedürlerinde hangi vizyonu izleyeceğini sizlerle paylaşıyoruz. Böylelikle başvurularınızı Türkiye üzerinden gerçekleştirirken güncel bilgilere erişmenizin bu sayede mümkün olacağını görebileceksiniz.

Ancak acil veya diplomatik temsilcilik açısından önemli olan hizmetlerin devam ettiğini açıklayan yetkili mercilerle iletişime geçerek başvurularınızın son durumları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Rutin olarak gerçekleştirilen hizmetlerin henüz belirli olmayan sürelerde geçici olarak durdurulması hakkında resmi bilgileri sizlere aktarıyoruz. Bu sayede başvurularınızı yeniden gerçekleştirebileceğiniz tarihler hakkında en yeni bilgilere sahip olmanızı sağlamaktayız.

Amerika’ya gerçekleştirmek istediğiniz seyahatler için hangi vize türüne ihtiyacınız olduğunu merak ediyorsanız,  sahip olduğunuz şartların değerlendirilmesi için ekiplerimize ulaşabilirsiniz. Tüm şartları kanıtladığınızı ispat eden belgelerle birlikte yapacağınız başvurular için Covid-19 sonrasında yaşanacak gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Kısıtlamaların kaldırılmasıyla birlikte vize türlerine göre güncel evrakları ve ücretleri ekiplerimizden öğrenebileceksiniz.

Give a Comment

Ara